Вільнянський район Запорізької області

Обласна Спартакіада посадових осіб омс та депутатів

Переглядів: 826

14 збірних команд районів та міст обласного значення Запорізької області визначили найсильніших в VIІ обласній Спартакіаді

26-27 травня 2017 року у смт Кирилівка Якимівського району відбулися змагання VIІ обласної Спартакіади серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Запорізької області. У змаганнях взяли участь 14 збірних команд районів та міст обласного значення Запорізької області.

Представники органів місцевого самоврядування змагалися у 6 видах спорту:

з міні-футболу: 1 місце посіла команда Чернігівського району, 2 місце – команда Вільнянського району, 3 місце – команда Пологівського району;

з волейболу: 1 – місто Мелітополь, 2 – Приазовський район, 3 – Пологівський район;

з шахів: 1 – місто Мелітополь, 2 – Якимівський район, 3 – Приморський район;

з шашок: 1 – Чернігівський район, 2 – Якимівський район; 3 – Пологівський район;

з настільного тенісу: 1 – Приморський район, 2 – місто Мелітополь, 3 – Пологівський район;

з більярду: Вільнянський район, 2 – Михайлівський район, 3 – Василівський район.

У загальному заліку перше місце посіла команда Пологівського району. На другому місці опинилася команда міста Мелітополь, третє почесне місце посіла команда Чернігівського району.

Команда Вільнянського району зайняла четверте місце.

Команда-переможець отримала перехідний кубок голови Запорізької обласної ради.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда Запорізької області із депутатів та сільських, селищних, міських голів для участі у фінальній частині VІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.